image slideshow
O nas

Tedsen należy do jednych z pierwszych firm na świecie, które wyspecjalizowały się wyłącznie w produkcji zdalnych sterowań radiowych. Od ponad 50 lat nasza nazwa kojarzy się z jakością i innowacyjnością. 

Zdalne sterowania radiowe Tedsen działają w różnych częstotliwościach i współpracują z wszystkimi systemami dostępnymi na rynku. Swoje zastosowanie znalazły u uznanych producentów z wielu branż. Opatentowane bezpieczne przesyłanie radia, wydajne nadajniki Mini i Midi oraz zdalne sterowania radiowe z funkcją Dialog to tylko niektóre z charakterystycznych produktów naszej firmy.  

Niezależnie od tego, czy automatyczne czy ręczne, pojedyncze lub kompletne wyposażenie budynków, z własnym kodowaniem lub Rolling Code - produkty Tedsen spełniają wszystkie dostępne normy bezpieczeństwa i mogą być dopasowane dzięki temu do aktualnych trendów i wymagań rynkowych. Międzynarodowe badania i dopuszczenia, jak i długoletni dostęp do części zamiennych są gwarantem wysokiej jakości naszych produktów i usług. Każdy produkt przechodzi u nas kontrolę końcową.    

Tedsen oznacza także serwis i komfort. Nasze sterowania dostarczane są w pełni skonfigurowane. Dotyczy to zarówno instalacji pojedynczych, jak i systemów dla całych budynków.