image slideshow
Rozwiązania OEM

Rozwiązania indywidualne

Rozwiązania OEM

Oprócz klasycznych zastosowań do drzwi, bram i instalacji zacieniających jesteśmy aktywni również na innych płaszczyznach i oferujemy Państwu indywidualnie dopasowane sterowania napędami i sterowania radiowe, jako rozwiązania OEM. Niezależnie od tego możemy podjąć się także przygotowania oraz produkcji każdego innego projektu z obszaru elektroniki.

Produkty Tedsen znajdują swoje zastosowanie w różnych dziedzinach i gałęziach przemysłu. Od techniki obiektowej i przemysłu samochodowego, poprzez urządzenia medyczne, aż do obszaru sportu i wellness.

Jeżeli nie słyszeli Państwo o nas dotychczas, jest to tylko potwierdzeniem naszego dyskretnego działania. Dobro naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Naszą dewizą nie są reklama i rozgłos, a prawie wyłącznie praca z polecenia.

Nasz zespół projektowo-wdrożeniowy posiada długoletnie doświadczenie w różnych obszarach i zrealizował z powodzeniem wiele projektów indywidualnie dopasowanych do wymagań klienta. Dzięki rozwojowi i produkcji zlokalizowanej w jednym miejscu, możemy reagować elastycznie na każde specyficzne wymagania i zaoferować indywidualne projekty nawet przy krótkich seriach.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu z nami.